"Sercem naszej historii jest podróż bohatera. Na początku, trzynastoletni Dawid nosi na barkach zbyt wielką odpowiedzialność, dlatego bardzo chce dorosnąć. Chce dorosnąć za bardzo. Żeby na końcu odkryć, w ramionach swojej matki, że wciąż jest dzieckiem i że wszystko w życiu ma swój czas..."